Zaslání fotografií a materiálů
 

   Na této stránce můžete po přihlášení vložit do databáze své fotografie nebo další materiály ( nápisy na varhanách, dispozice, upřesnění v literatuře uvedených údajů, aktuální stav varhan, atd. ) o varhanách.

Pokud v databázi chybí kostel, kaple, sál, atd. - zde v databázi pojmenované souhrně "lokalita", můžete je - pokud máte zájem - rovněž vložit přes formulář do databáze, za předpokladu zjištění a vložení GPS souřadnic této lokality - lze jednoduše zjistit např. na mapy.cz

Podmínkou ku vkládání do databáze je registrace, resp. přihlášení se, tzn. nikoliv anonymně. Po ověření zaslaných údajů budou Vaše informace uloženy definitivně do databáze, samozřejmě s uvedením původce dané informace ( copyright ).

Neposílejte, prosím, údaje opsané z publikací, které jsou uvedeny v seznamu literatury. Tyto údaje jsou nám známy, pokud již nejsou v databázi, budou tam postupně doplňovány.

     Za Vaši pomoc Vám předem děkuji.

 
 
 Nejste přihlášeni,

Pokud chcete zaslat materiály nebo zadat údaje do databáze, nejprve se přihlašte. Přihlašovací údaje jste zadali při registraci na těchto stránkách.
 

© Štěpán Svoboda, 2002-2024
e-mail